Setkání blogerek s balsamikovými krémy Kalamáta PapadimitriouSkvělým finálem testováním balsamikových krémů bylo podvečerní setkání všech zúčastněných blogerek v holešovické Chef parade, kde pro nás šéfkuchaři Honza Souček a Alexandros Papandreou připravily přes deset receptů právě s balsamikovými krémy. Poprvé jsem se zúčastnila takovéhoto kurzu vaření i setkání s dalšími blogerkami, které znám jinak jen virtuálně. Z obojího jsem nadšená. Překvapilo mne jak příjemné a profi prostředí Chef parade, tak i atmosféra, která zde vznikla. Vzhledem k tomu, že jsem cestovala z jihu spolu s Teodorkem, dvěma taškami věcí - z nich minimálně tři čtvrtiny těch věcí byly "pro případ, že ..." jsme s sebou nevzala klasický foťák, ale jen malou kameru. A tak na se podívejte na krátké video. Doufám, že video vám tu skvělou atmosféru na místě alespoň trochu přiblíží.

Nejvíce mi chutnal kešu dresing Honzy Součka. Jednoduchý dresing z rozmixovaných opražených kešu, balzamika, oleje a medu. Nejlepší jen se směsí listových salátů. Určitě budu zkoušet doma i jablka se skořicovou pěnou. Spolu s Marií z Hohenbogens Kaffee jsme připravovali salát (fenykl, salátové listy a granátové jablko) s lososem v ceviche úpravě a poté kuřecí maso s grilovanými cuketkami.

Všechny recepty z tohoto blogu naleznete v sekci seznam receptů.
Tento blog můžete sledovat také přes facebookgoogle plus, na pinterestu nebo na instagramu
Komentáře

  1. Zdravím na jih, konečně, ale přece, jsem jen stvořila záznam vaření v Chef Parade :-). Speciální pozdrav pro malého kuchaře!

    OdpovědětVymazat
  2. Malý kuchař zdraví též. Díky Maruško, už jsem na něj koukala včera, byla to fajn akce. Děkuji za spolupráci. Nikol

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky