Advertisement

Main Ad

Setkání blogerek s balsamikovými krémy Kalamáta PapadimitriouSkvělým finálem testováním balsamikových krémů bylo podvečerní setkání všech zúčastněných blogerek v holešovické Chef parade, kde pro nás šéfkuchaři Honza Souček a Alexandros Papandreou připravily přes deset receptů právě s balsamikovými krémy. Poprvé jsem se zúčastnila takovéhoto kurzu vaření i setkání s dalšími blogerkami, které znám jinak jen virtuálně. Z obojího jsem nadšená. Překvapilo mne jak příjemné a profi prostředí Chef parade, tak i atmosféra, která zde vznikla. Vzhledem k tomu, že jsem cestovala z jihu spolu s Teodorkem, dvěma taškami věcí - z nich minimálně tři čtvrtiny těch věcí byly "pro případ, že ..." jsme s sebou nevzala klasický foťák, ale jen malou kameru. A tak na se podívejte na krátké video. Doufám, že video vám tu skvělou atmosféru na místě alespoň trochu přiblíží.

Nejvíce mi chutnal kešu dresing Honzy Součka. Jednoduchý dresing z rozmixovaných opražených kešu, balzamika, oleje a medu. Nejlepší jen se směsí listových salátů. Určitě budu zkoušet doma i jablka se skořicovou pěnou. Spolu s Marií z Hohenbogens Kaffee jsme připravovali salát (fenykl, salátové listy a granátové jablko) s lososem v ceviche úpravě a poté kuřecí maso s grilovanými cuketkami.

Všechny recepty z tohoto blogu naleznete v sekci seznam receptů.
Tento blog můžete sledovat také přes facebookgoogle plus, na pinterestu nebo na instagramu
Okomentovat

2 Komentáře

  1. Zdravím na jih, konečně, ale přece, jsem jen stvořila záznam vaření v Chef Parade :-). Speciální pozdrav pro malého kuchaře!

    OdpovědětVymazat
  2. Malý kuchař zdraví též. Díky Maruško, už jsem na něj koukala včera, byla to fajn akce. Děkuji za spolupráci. Nikol

    OdpovědětVymazat